>>Své přítelkyni dal takovým tvrdým způsobem jasně najevo, že na ní kašle!<<

Moderní technologie zasáhly neuvěřitelným způsobem do životů téměř všech lidí, zejména pak nejvíce ovlivňují především mladé teenagery. Jsme si jisti, že v mnohém jsou nám nápomocní a taky zajisté usnadňují řešení každodenních problémů a starostí. Pokud však nejsou uživatelé opatrní, nebo k technologickým novinkám přistupují nezodpovědně, mohou se dostat do opravdu velkých problémů a trapných situací. Největší škodu však nadělají v mezilidských vztazích. Názorným příkladem je tento mladík, který dal kopačky svojí holce prostřednictvím sociální sítě…
To už je opravdu vrchol! Nebo snad sobectví, neuvědomění, frajeřina, ubohost? Každý si jeho čin může nazvat, jak uzná za vhodné, jsme si však jisti, že pochvalně znít asi nebude. Pokud jste se chtěli rozejít s partnerem před pár lety, většinou jste se nevyhnuli osobnímu kontaktu a přímé konfrontaci. A pokud jste svou polovičku brali alespoň trochu vážně, mělo by to tak fungovat i v dnešní době.
V lepším případě to druhá polovička snášela hrdinsky, v horším vám udělala scény a nevyhnuly jste se ani krokodýlím slzám. Dnes je díky nebo kvůli, moderním technologiím všechno úplně jinak. Lidé se rozcházejí přes e-maily či smsky a „kouzlo“ rozchodů se ztrácí. Že nestojíte o taková kouzla? A co takhle něco jako úcta nebo zkrátka obyčejná lidskost? Nebo si opravdu myslíte, že je tohle v pořádku?

Inovační přístup zvolil jeden mladík prostřednictvím Instagramu. Na svém kontě „cjkarl11“ uveřejnil koláž dvou fotografií. Na první se nachází spolu s jeho přítelkyní a z druhé ji jednoduše vystřihl. K fotce připojil hashtag # TransformationTuesday, tedy v překladu „úterní změna“. Své přítelkyni dal takovým tvrdým způsobem jasně najevo, že pár již dále netvoří.